Apmokėjimas ir pristatymas

1. Apmokėjimo būdai

Užsisakant prekę galimi šie apmokėjimo būdai: 

  • apmokėjimas per tiesioginę Paysera.lt mokėjimų inicijavimo sąsają. Paspaudus apmokėti per Paysera.lt, Jums atsivers visų Lietuvos bankų ikonos ir galėsite pasirinkti nukreipimą į savo banko sąskaitą, iš kurios bus tiesiogiai atliktas Jūsų mokėjimas. Visi elektroniniai apmokėjimai vyksta saugiai.
  • apmokėjimas iš Paypal.com sąskaitos.
  • apmokėjimas VENIPAK kurjeriui grynais ar banko kortele prekių pristatymo metu.
  • apmokėjimas OMNIVA paštomate banko kortele prekių atsiėmimo metu.
  • pinigų pervedimas pagal išankstinę sąskaitą.

2. Pristatymo mokestis

Prekių užsakymai virš 49,00 Eur sumos pristatomi nemokamai. Mažesnės vertės užsakymams taikomas standartinis 2,90 Eur pristatymo mokestis. Pristatymas į Neringos savivaldybės teritoriją vykdoms tik per OMINVA paštomatą Nidoje (prie autobusų stoties) arba galima atsiimti bet kuriame Klaipėdos OMNIVA paštomate.

3. Pristatymo laikas

Užsakymo pristatymas užtruks 1-3 darbo dienas. Visos prekės yra sandėlyje. Jei, kurios nors prekės pritrūktų sandėlyje, apie tai informuojamas prekės pirkėjas arba prekė laikinai nerodoma el. parduotuvėje.
Pastaba: kartais prekių pristatymo laikai gali būti veikiami išorinių faktorių (kurių mes negalime kontroliuoti), todėl jei Jūsų užsakymo vykdymo metu yra šventinės nedarbo dienos, pridėkite 1-2 dienas prie pristatymo laikotarpio. Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos ir pan., pridėkite 3-4 dienas prie pristatymo laikotarpio. Užsakytos prekės pristatymo laikotarpis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y., kai užsakymas yra patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes.