Apmokėjimas ir pristatymas

1 Apmokėjimo būdai

Užsisakant prekę galimi šie apmokėjimo būdai: 

  • apmokėjimas per tiesioginę Paysera.lt banklink sąsają. Paspaudus apmokėti per Paysera.lt, Jums atsivers visų Lietuvos bankų ikonos ir galėsite pasirinkti nukreipimą į savo banko sąskaitą, iš kurios bus tiesiogiai atliktas Jūsų mokėjimas. Visi apmokėjimai vyksta saugiai.
  • apmokėjimas per Paypal.com sąskaitą.
  • apmokėjimas kurjeriui grynais ar banko kortele prekių pristatymo metu.
  • pinigų pervedimas pagal išankstinę sąskaitą.

2 Pristatymo mokestis

Prekių užsakymai virš 29 eur sumos pristatomi nemokamai. Mažesnės vertės užsakymams taikomas standartinis 2,6 eur pristatymo mokestis. Pristatymas į Neringos savivaldybės teritoriją apmokamas papildomai pagal vežėjo įkainius.

3 Pristatymo laikas

Užsakymo pristatymas užtruks 2-3 darbo dienas. Jei prekės nėra sandėlyje, apie tai informuojama prekės aprašyme arba prekė laikinai nerodoma el. parduotuvėje.
Pastaba: kartais prekių pristatymo laikai gali būti veikiami išorinių faktorių (kurių mes negalime kontroliuoti), todėl jei Jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pridėkite 1-2 dienas prie pristatymo laikotarpio. Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos ir pan., pridėkite 3-4 dienas prie pristatymo laikotarpio. Užsakytos prekės pristatymo laikotarpis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y., kai užsakymas yra patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes.