Kodėl Borner?

Jau virš 60 metų Borner įmonė kuria ir gamina aukščiausios kokybės virtuvės įrankius, kurie greitai, saugiai ir sveikai padeda paruošti daržoves ir vaisius . Visi "Borner" rankiniai įrankiai, naudojami virtuvėje, nulupti, pjaustyti ir tarkuoti šviežias daržoves, smulkinti vaisius ar prieskonius arba išspausti šviežias sultis, atitinka aukštos kokybės ir vertės reputaciją "prekė pagaminta Vokietijoje".

Borner pjaustyklės, skustukai, trintuvės ir sulčiaspaudės yra patvarios, novatoriškos ir ilgaamžės virtuvės priemonės. Patentuotų V formos peilių nerūdijančio plieno ašmenys yra kaip chirurginio įrankio aštrumo; tinkamai naudojant, šie peiliai daugelį metų išlieka itin aštrūs. Lengvas ir saugus naudojimas, aiškios ir konkrečios instrukcijos yra Borner įrankių išskirtinumas. Visi Borner gaminiuose naudojami dažai yra saugūs žmogui, o plastikai ekologiški - be BPA bisfenolio. Savo gamyklos būstinėje Niederkail (Reino kraštas-Pfalcas, Vokietija) 70 darbuotojų komanda toliau projektuoja, tobulina ir gamina tik aukštos kokybės "Borner" gaminius.

Visi gamybos etapai, nuo gaminio projektavimo iki gamybos ir pristatymo, vyksta vienoje įmonėje, užtikrinant, kad kiekvienas žingsnis būtų kontroliuojamas ir prižiūrimas kokybės požiūriu, ir pasiekiami optimalūs rezultatai, kas patvirtina nepriekaištingą "Borner" reputaciją visame pasaulyje. Nuo 1956 m. "Borner" yra ISO-9001 sertifikuota įmonė, orientuota į inovacijas, aukščiausios kokybės ir nepriekaištingą klientų aptarnavimą.

"Borner" misija yra "Keisti savo gyvenimą", dėl to bendrovės produktai yra prieinami daugiau nei 50 šalių visuose žemynuose, siūlant saugius ir patogius virtuvės įrankius jums ir jūsų šeimai, siekiant ugdyti sveikesnį gyvenimo būdą.

Greitai, saugiai ir sveikai: Borner patirtis tavo virtuvėje!

Visi "Borner" produktai yra nuo pat pradžių suprojektuoti, sukonstruoti ir "pagaminti Vokietijoje" gamykloje Niederkail. Jau daugiau kaip pusę amžiaus mūsų kompanija turi aistringą tradiciją surasti geriausius dizaino, kokybės ir patogumo sprendimus mūsų klientams. Ypač plėtodami mūsų V-formos peilio pjaustyklių liniją mes pasiekėme aukščiausią našumą ir ilgaamžiškumą, tai patvirtina daugelis maisto ruošimo entuziastų ir ekspertų. Esant įprastoms ir tinkamo naudojimo sąlygoms, mūsų produktai Jums tarnaus dešimtmečius.